Zobacz wszytkie serwisy JOE.pl
blogiblog4u.pl blogiblogasek.pl katalog stronwjo.pl avataryavatary.ork.pl czcionkiczcionki.joe.pl aliasydai.pl, ork.pl, j6.pl tapety tapety.joe.pl obrazkiobrazki na NK
Online: ---
zdrowie i choroby nieruchomości na mapie
Blog nie aktywny. Dodaj notkę aby usunąć tą informację oraz reklamy w treści bloga
Sadness

Damn Girl
Strona GłównaUlubiona?

.:: Profil ::..:: Ulubieni ::..::Linki::.


Świetna strona muzyczna
Dla fanów dr Housa
Forum fryzjrskie


.:: Księga 2::.
Wpisz się
Ksiega Gości

.:: Archiwum ::.

2010
Maj
2008
Październik
Sierpień
Lipiec


>>LAY BY LILY<<
>Powered by BLOG4U<


Strona Główna

Sadness

Smutek-  negatywny stan emocjonalny, zwykle będący następstwem przykrych przeżyć, kłopotów.


Każdy z nas przeżywa go w inny sposób. Niektórzy starają się nie okazywać słabości, inni natomiast... nie są dobrymi kłamcami. Jednak wszyscy  musimy ten stan jakoś odreagować. Większość z nas próbuję płaczu, oczyszczenia które pomaga nam wrócić do równowagi, pogodzić się z faktami i po prostu żyć dalej. Nieważne czy mówimy o rzeczach podniosłych, ważnych czy codziennych na pozór błahostkach. Zawsze sięgamy po to samo lekarstwo, dające wyraz naszej rozpaczy. Istnieje jednak niebezpieczna, cieńka do przekroczenia granica. W chwili, w której  przestąpimy ją choćby o krok, możemy dojść do przerażającego wniosku, że nie jesteśmy już w stanie płakać.  Po prostu nie mamy sił.  Stajemy wtedy na skraju obłędu. Najpierw odczuwamy złość, którą przelewamy na wszystko i  wszystkich. Jakiś czas później dominację przejmuję bezradność. Nie mamy pojęcia co dalej lecz wciąż mamy nadzieję. Najsmutniejszy jest jednak ostatni etap: rezygnacja. To właśnie ten moment, w którym nie czujemy już nic. Zupełnie...Przestają obchodzić nas nasze problemy, świadomie składamy broń. Nie cierpimy już tak jak wcześniej. Wydaję się, że nie mamy nic do stracenia, dlatego rzucamy się w ramiona  pustki, dającej swego rodzaju ukojenie. Niszczymy każdy dobrze funkcjonujący aspekt naszego życia.                                                                                                                           
Dla niektórych, słabych jednostek to koniec. Dla innych zaś, etap z którym   po pewnym czasie się uporają. Może to zająć miesiąć, rok, jednak jeśli uda im się wygrać z samym sobą to wkońcu wrócą do normalności. Może kiedyś stwierdzą nawet, że są szczęśliwi. Kto wie.

Haven knows i'm miserable now.


Głosuj (0)

Damn Girl 15/05/2010 11:19:00 [Powrót] Chcesz coś dodać?minie.
eM. 15/05/2010 12:44:55
| brak www IP: 213.238.92.215